Відвідали маленьку Вікторію та її маму – родину, яка постраждала внаслідок атаки на Херсон.
Поспілкувалися з мамою дівчинки. Вона наразі також потребує лікування та реабілітації. Лікарі борються за її здоров’я і роблять усе можливе, аби врятувати ногу.
Попереду в родини довгий шлях відновлення, і ми будемо поруч на кожному з його етапів.
Стан трирічної Вікторії залишається складним. Але для всіх нас велика перемога – дівчинку вже перевели з реанімації до палати.
За її здоров’я бореться велика команда спеціалістів: офтальмологи, нейрохірурги, мікрохірурги, реаніматологи, реабілітологи та інші лікарі, які щодня роблять усе можливе, аби допомогти Вікторії відновлюватися і повернутися до життя, в якому знову буде місце для дитинства, спокою та радості.
Найстрашніше, що росія забирає в наших дітей, – це їхнє дитинство, здоров’я і можливість жити повноцінно. Жодна дитина не має проходити через такі випробування.
Ми підтримуємо маленьку Вікторію та її родину з перших днів. Родина дівчинки зараз перебуває під нашою опікою, зокрема тимчасово проживає в соціальному просторі «Мама і немовля».
Щойно ми дізналися про цю історію – ще до того, як родина отримала будь-яку іншу допомогу, – ми профінансували першу операцію та забезпечили Вікторію необхідними витратними матеріалами на оперативні втручання по нейрохірургії. Попереду на дівчинку чекає наступний етап лікування, і ми продовжуємо бути поруч.
Ми дуже вдячні нашим благодійникам, які від самого початку підтримали цю родину. Саме завдяки вам нам вдалося оперативно надати родині допомогу тоді, коли вона була потрібна негайно.
Завдяки вам Вікторія вижила. І сьогодні має можливість продовжувати боротьбу за своє життя, здоров’я та відновлення.
Ми пройдемо цей шлях з Вікторією та її родиною до повного одужання.
Бо в такі моменти дуже важливо знати, що поруч є небайдужі люди, які готові підтримати і зробити все можливе, щоб допомогти відновитися.