Іноді добро повертається через роки.
«Понад 20 років тому, коли створювали Благодійну організацію “Мама і немовля” як всеукраїнську мережу допомоги дітям, ми шукали представників нашої Благодійної організації у різних областях України», – згадує Алла Мельничук.
У Вінницькій області одним із таких представників став знайомий нашої родини. Ми пропонували кожному хоча б символічну фінансову подяку за цю відповідальність і працю. Але він відмовився. Просто сказав, що хоче допомагати від щирого серця.
Минали роки.
І ось через 14 років у молодої родини лікарів-педіатрів передчасно народилася дівчинка. Родина жила тоді у Чернігові, хоча самі вони родом із Вінниці. Малечці була терміново необхідна програмована шунтуюча система для операції на головному мозку. Дитину госпіталізували до «Охматдиту».
І саме тоді наша організація допомогла забезпечити дівчинку всім необхідним для операції.
Коли ми опублікували цю історію у соціальних мережах, допис побачив дідусь дівчинки. І тоді ми зрозуміли… це був той самий чоловік, який багато років тому безкорисливо погодився допомагати нашій організації та відмовився від будь-якої подяки.
Сьогодні його внучка – усміхнена, здорова і щаслива дівчинка. Вона закінчила садочок і вже у вересні піде у перший клас.
І, мабуть, це одна з найважливіших істин життя: добро ніколи не зникає. Воно просто одного дня повертається – у вигляді врятованої дитини, щасливої усмішки та нового життя.
В статті використані фото і відео, якими поділилися батьки нашої підопічної Емілічки у своїх соціальних мережах, а також архівні матеріали БО "Мама і немовля".