Найкраща новина для нас – це слова лікарів, що дитина готова до виписки!
Радіємо від усього серця, коли проводжаємо малят додому. І без подарунків не відпускаємо нікого.
Софійку зустрічали з реанімобіля з терміновою операцією у першу добу після народження – одну, без мами, адже мама ще була у лікарні після складних пологів.
Але спільними зусиллями допомогли крихітці оплатити все необхідне для двох операцій – на спинному мозку та шунтування.
Зараз мама з татом вже поряд з донечкою. Віримо, що у Софійки все буде якнайкраще!