Друзі, починаємо тиждень з теплої новини про нашу маленьку Мирославочку!
Після складного лікування, кількох нейрохірургічних втручань та встановлення шунтуючої системи Мирославочка виписана додому.
За цим таким важливим моментом – велика боротьба, тривога, операції, реанімації, безсонні ночі рідних і щоденна праця лікарів. Попри свій зовсім маленький вік, Мирославочка мужньо пройшла цей непростий шлях і продовжує відновлення вже поруч із близькими.
Встановлена шунтуюча система допомагає контролювати внутрішньочерепний тиск та відводити надлишкову рідину з головного мозку, що є надзвичайно важливим для стабілізації стану дівчинки та її подальшого розвитку.
Зараз Мирославочка поступово набирається сил, а попереду – етап реабілітації, турботи та відновлення.
Від усього серця дякуємо лікарям НДСЛ Охматдит, нейрохірургам, анестезіологам, реаніматологам, медичним сестрам та всій команді, яка боролася за життя Мирославочки. Саме завдяки вашому професіоналізму, досвіду і турботі маленькі пацієнти отримують шанс на майбутнє.
Щира подяка Світлані Цитнарук та її підписникам за надзвичайно важливу фінансову підтримку оперативних втручань для Мирославочки.
Саме завдяки вашій допомозі малятко було забезпечено усім необхідним для лікування у найважливіші моменти.
Щира подяка платформі dobro.ua за підтримку та можливість реалізовувати життєво важливі проєкти для наших підопічних діток.
Дякуємо кожному, хто підтримував Мирославочку: за донати; за поширення історії; за молитви, віру і небайдужість.
Саме завдяки вам у найважливіші моменти лікарі мають можливість діяти вчасно, а діти – отримувати шанс на життя.
Окрема щира подяка Посольству Фінляндії в Україні за теплий одяг для наших підопічних діток,
швейцарським партнерам Switlo – за підгузки та необхідну гуманітарну підтримку,
компанії TM Betis – за красиві нарядні костюмчики, які дарують діткам радість, тепло і відчуття дитинства навіть у непрості моменти лікування.
Дякуємо, що ви поруч із нашими підопічними дітками.
Разом ми велике серце, яке рятує дітей.