Друзі, маємо добрі новини – перша операція немовлятка на спинному мозку пройшла успішно!
Малюк, який з’явився на світ передчасно і одразу знаходився в боротьбі за життя через спинномозкову грижу, уже переніс перше надважливе оперативне втручання.
У ці перші години після народження за його життя боролася велика мультидисциплінарна команда – реаніматологи, неонатологи, лікарі пологового будинку, анестезіологи, нейрохірурги. Кожен із них працював з повною самовіддачею, борючись за кожну секунду, за кожен подих малюка.
Завдяки цій злагодженій і професійній командній роботі – життя вдалося врятувати. І сьогодні вони продовжують боротися, щоб наш маленький герой вистояв і зміцнів.
Для нього ця боротьба – особлива, адже така патологія у поєднанні з передчасним народженням потребує неймовірної сили, медичної підтримки й любові з перших хвилин життя.
Ця операція – лише перший крок у великій боротьбі. Попереду ще важливий період відновлення та медичного нагляду, адже у таких діток існує високий ризик розвитку гідроцефалії, і можуть знадобитися подальші втручання. Ми будемо поруч і надалі.
Поки мама малюка перебувала в реанімації після важких пологів, завдяки вам ми забезпечили малюка всім необхідним для операції та передали спеціальне молочко для недоношених діток, яке допоможе йому набрати вагу, зміцніти після операції та підготуватися до головного етапу – повного відновлення.
Щиро дякуємо кожному, хто долучився до порятунку цього маленького життя – за донати, за кожен репост, за підтримку й переживання. Ваше добро – це шанс на майбутнє, на рух, на здорове дитинство, на життя.
Окрема вдячність лікарям – за майстерність, реакцію без зволікань, велике серце й професіоналізм. Ви – янголи в білих халатах.
Разом ми знову довели: коли серця об’єднуються – народжується диво. Разом ми – велике серце, яке рятує дітей.
Ми віримо, що наше малятко скоро одужає, зміцніє і готуватиметься до головних перемог у житті.
Дякуємо, що поруч!