Дякуємо за врятоване життя крихітки Єви!
Єва пережила дуже важкі випробування. Ще зовсім маленька, вона вже довго боролась за своє життя в НДСЛ Охматдит, де кожен день для неї був справжнім випробуванням. І якраз тоді, коли здавалося, що ситуація не може бути гіршою, 8 липня трапився ракетний удар. Небезпека нависла не лише над життям Єви, а й над усіма, хто перебував у лікарні.
Але чудеса трапляються завдяки добрим людям. І завдяки небайдужим серцям Єва отримала шанс жити. Ми щиро дякуємо всім, хто підтримав цю крихітку в найскладніші моменти її життя. Особлива подяка блогеру Олександру, який передав безпосередньо батькам Єви 140 000 грн. на лікування хворої дитинки. Це справжній жест доброти, який став важливою підтримкою для родини у цей важкий час.
Від усього серця дякуємо лікарям, які боролись за життя Єви, та всім, хто долучився до цієї боротьби. Кожне небайдуже серце, кожна добра думка і допомога — це те, що зробило можливим цей порятунок. Єва отримала шанс на життя, і це найважливіше.
Нехай ваше добро повернеться до вас сторицею.
P.S. Маленька красуня вже з дому передає ВАМ вітання!!!