Дивимося на маленьку Ангелінку і не віримо – невже два роки тому ця дитина пережила такі страшні випробування.
Тоді російська ракета забрала життя її батька, залишивши сиротою її, двох братів і сестру. Ангелінка отримала множинні уламкові поранення, серйозні травми очей та роздроблені ноги, а її старший брат зазнав важких поранень рук.
БО «Мама і немовля» дізналася про трагедію, коли діти ще перебували в лікарні в Харкові. Їхній стан був критичним, і ми розуміли, що діяти треба негайно. Завдяки підтримці багатьох добрих людей, вдалося організувати транспортування Ангелінки та її братика до Києва, де вони пройшли лікування в приватній медичній клініці Добробут. Під пильним наглядом лікарів та психологів діти отримали необхідну допомогу і підтримку.
Завдяки нашим партнерам дітки були транспортовані до Віденського центрального госпіталю, де, пройшовши нелегкий, але впевнений шлях, вони наблизилися до одужання.
Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до порятунку цих дітей. Завдяки вашій небайдужості, вдалося не лише зберегти життя, а й дати дітям шанс на майбутнє. Дякуємо лікарям, які були поруч цілодобово, соціальним службам, які допомагали в організації лікування, та всім людям, які переживали, підтримували і допомагали. Без вашої допомоги цього б не сталося.
Зараз дітки з люблячими батьками, найважче позаду. Ми продовжуємо підтримувати Ангелінку та її родину і віримо в їхнє світле майбутнє.
Разом ми довели, що справжня сила — в єдності й турботі один про одного. Разом ми велике серце!