Ми в БО "Мама і немовля" системно підтримуємо дітей, які проходять лікування в опіковому відділенні Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 – саме сюди в критичних випадках екстрено доставляють дітей для надання невідкладної медичної допомоги.
Забезпечуємо маленьких пацієнтів сучасними витратними матеріалами та необхідними інструментами, щоб команда лікарів могла надавати дітям з опіками допомогу на рівні кращих світових медичних практик.
Це впливає не лише на ефективність проведення операцій, лікування та загоєння, але і на подальшу якість життя дитини, відновлення та мінімізацію наслідків травми.
Одна з таких історій – історія Ніки.
Ніка – першокласниця однієї з київських шкіл. Напередодні Великодня дівчинка отримала опіки і майже три тижні перебувала на лікуванні разом із мамою.
За цей час Ніка отримала всю необхідну медичну допомогу із застосуванням витратних матеріалів від БО "Мама і немовля".
Протягом цього періоду ми двічі навідували Ніку та підтримували її на шляху до одужання.
Ці кадри – з дня її виписки.
Сьогодні Ніка вже відновлюється вдома.
Щиро радіємо разом із родиною, що найскладніший етап уже позаду, а попереду – повернення до звичного дитинства, відновлення і багато щасливих моментів.
Саме це для нас і є найважливішим результатом.
А тим часом готуємо для Ніки ще дещо особливе.