Друзі, маємо добрі новини про нашого підопічного Володимира!
Після складної операції з пластики черепа хлопчик почувається добре і вже проходить реабілітацію. Це велика перемога для нього, лікарів і всіх нас – тих, хто підтримував його на цьому непростому шляху.
Ми щиро вдячні команді лікарів НДСЛ Охматдит, Павлу Плавському, Андрію Гаркуші та всьому медичному персоналу за професіоналізм, турботу і щоденну боротьбу за дитячі життя.
Бажаємо Володимиру швидкого відновлення, сил і якнайшвидшої виписки додому.
Дякуємо всім, хто підтримував хлопчика донатами, репостами та теплими словами. Ви стали частиною його історії порятунку.
Разом ми велике серце. Разом даруємо дітям шанс на життя без болю та страху.