Ділимось спільною радістю! Сьогодні Надійка поїхала додому, разом з мамою і татом.
З дівчинкою за час лікування стали як рідні, дуже багато добрих та чуйних людей об’єднала крихітка. Адже у першу добу після народження зустрічали Надійку з реанімобіля, щоб встигнути зробити першу життєво необхідну операцію! З того часу підтримували лялечку усім необхідним.
Завдяки вашим добрим серцям лікарі мали змогу поставити дівчинці необхідний якісний дороговартісний програмований шунт. І ці всі дива зробили ми всі разом!
Виписали Надійку з подарунками – чарівним ліжечком, дитячим візочком, теплим конвертиком та дитячими речами. Диво є, і кожен до цього причетний!