Власна оселя – власне життя!
І наскільки це важливо знає мама Таня та її маленька донечка Єва!
Дівчинку ледь не забрали соціальні служби через відсутність житла! Дев’ять місяців після народження дитини вони жили у лікарні, потім у соціальному центрі.
Сьогодні життя родини розпочалося з нового щасливого листа! Завдяки нашій спільній допомозі ми підтримали маму з придбанням власного будинку!
Завезли та забезпечили необхідними речами на перший час для господарювання.
Але найцінніше – це те, що людська небайдужість творить дива: Євочка житиме з мамою!
P.S. Залишили двох господинь у гарному настрої та з планами на майбутнє!