Друзі, починаємо день з гарних новин!
Хочемо передати вам вітання від нашого маленького Тимофійчика. Цей хоробрий хлопчик проходить надзвичайно складне випробування – у нього важка вада розвитку головного мозку. Але завдяки вам, вашій підтримці та неймовірній праці лікарів він активно бореться й має позитивну динаміку!
Тимофійчик успішно переніс вже другу операцію на головному мозку. Лікарі впевнені у правильному напрямку лікування та роблять усе можливе, щоб його стан покращувався. І головне – є надія, є результати, є віра, що наш хлопчик скоро одужає!
А ще до наших діток завжди приходить щедрий Святий Миколай, тому що вони дуже-дуже чемні та активно борються за життя. Він відвідує їх не лише раз на рік і не за датою, а цілий рік, приносячи підтримку й турботу. Тимофійкові він теж передав подарунок, а разом із ним – символічну віру, що неодмінно передасть йому ще й здоров’я!
Щиро дякуємо пані Людмилі Омокох та пані Люді Шпак, які допомогли Святому Миколаю і передали подарунок для Тимофійчика. Також велика подяка пані Ірині Сааковій за тепленькі речі – ми віримо, що дуже скоро наш хлопчик буде гуляти, а цей подарунок стане для нього символом підтримки та тепла.
Дякуємо кожному, хто поруч із ним у цій боротьбі. Ви змінюєте його життя!