Друзі, починаємо тиждень з важливої новини про Стефанію!
Стефанія після важких побутових опіків виписана з лікарні і розпочала новий етап – реабілітацію.
Це був надзвичайно складний шлях.
Шлях болю, численних процедур, операцій і щоденної боротьби за життя.
Стефанія пройшла через важкі випробування, але найголовніше – вона вистояла.
Упродовж усього лікування ми були поруч із дівчинкою та медичною командою.
Разом із вами ми забезпечували все необхідне для її порятунку:
– медичні препарати та перев'язувальні матеріали;
– витратні матеріали для оперативних втручань;
– засоби догляду, харчування, підгузки;
– усе, що було необхідно для стабілізації стану та лікування.
Щира подяка Київській міській дитячій клінічній лікарні №1 та всьому персоналу Опікового відділення. Дякуємо за професіоналізм, витримку і щоденну боротьбу за життя дітей. Окрема подяка лікуючому лікарю Стрілці Олесі – за турботу, силу і відданість своїй справі.
Від усього серця дякуємо кожному, хто став частиною цієї історії: за фінансову допомогу; за поширення; за підтримку, віру і молитви.
Саме завдяки вам Стефанія отримала шанс пройти цей складний шлях.
Попереду – тривалий етап відновлення, реабілітації та повернення до дитинства.
І ми будемо поруч із нею на кожному кроці.
Дякуємо, що ви з нами.
Разом ми велике серце, яке рятує дітей.