Сьогодні проводжали додому маленьку Марійку!
Завдяки вашій підтримці та небайдужості дівчинка разом із щасливою родиною та подарунками поїхала додому.
Дякуємо вам, дорогі наші благодійники, що зробили можливим цей яскравий день!
У Марійки все буде добре!