Дорогі, неймовірні наші помічники та благодійники! Завдяки вам наш Саша на перший час має все йому необхідне: ліки, суміші, підгузки, одяг. Сьогодні відвезла все маленькому.
Мама з татом настільки розчулилися небайдужістю до їхнього хлопчика, що просто від сліз не могли говорити. Ви не уявляєте, як батькам потрібна підтримка, навіть просто добрим словом. У нас усе з вами вийшло.
Молимось, щоб маленький Сашенька мав сили боротися далі.