Сльози радості… На сьогодні наша Софійка має все необхідне. А найголовніше — вона має життя! Завдячуючи вам.
Дякуємо усім, усім, хто жив з нами ці дні, хто жертвував, підтримував, телефонував і був просто думками разом! Без кожного з вас ми б цього не зробили.
Лялечка має все, як буде далі — будемо інформувати. Ще раз подяка та уклін усім благодійникам і благодійницям!