День наповнений позитивними емоціями та вдячністю!
Сьогодні провідали та передали подарунки для наших найменших підопічних – Іллюші та Міланки.
Яскраві бейбі бокси, у яких малюки зможуть поїхати додому, дитячі візочки, засоби дитячої гігієни, підгузки та одяг – все це сьогодні отримали наші малюки!
Мами не приховували сліз вдячності кожному з вас, наші дорогі благодійники.
Іллюша готується до виписки, Міланку тільки прооперували – попереду реабілітація та лікування. Але головне – це та підтримка, яку нічим не заміниш і яка дає сили йти далі.
Без кожного з вас нічого б не було. Але разом – можливо все!