Чудовим день робить не погода, а люди, з якими його проводиш. Сьогодні мали щастя зустрічати з пологового будинку новонароджену Анічку з мамою.
З крихіткою познайомилися ще до народження, коли вона була у мами під серцем, адже підтримували разом з вами ще вагітну маму у лікарні всім необхідним. З радістю передали корисні гостинці та чудові наряди, і щиро милувалися ніжністю новонародженого життя!
Передаємо щиру подяку від мами, кожному з вас, наші дорогі, за вашу турботу, адже разом підтримали маму з немовлятком у найважливіший момент.
І звісно, просто не можемо не поділитись радісними моментами на фото.