Друзі, відвідали нашого Натанчика, разом з вами підтримали малятко необхідними препаратами для проведення курсу хіміотерапії.
Хлопчик ще на лікуванні по онкології, але віримо, що все буде добре! Попереду у Натанчика ще курси хіміотерапії. І щоб швидше йшов процес одужання та реабілітації, передали хлопчику гостинці!
Всі ваші передачі для маленького вже у нього! Це дуже важлива підтримка, адже дитятко на тривалому лікуванні і такі гостинці дають сил боротися далі!