Друзі! Ділимося нашою спільною радістю.
Сьогодні завдяки вашим щирим серцям ми проводжали додому наших найменших підопічних – Меланію та Богданчика.
Меланія має життя і поїхала додому з шунтом, який їй життєво необхідний, а Богданчик бачить цей світ завдяки вам! Дякуємо всім, хто допомагав зробити день виписки яскравим. Не могли довго попрощатися... Бо лилися сльози вдячності і радості.
Любі наші благодійники, це з вашою допомогою ми зробили велику справу! Подарували життя!
На сьогодні йде на поправку і наша Софійка, вона ще в лікарні, але є позитивні зрушення.
Низький уклін всім, всім, з ким мали честь познайомитися та прожити разом цей час.