Їду з новинами!
Нашу маленьку підопічну Даніелу перевели в Охматдит. Подяка усім, хто допомагав у переведенні, окрема подяка лікарям, які почули наше прохання та зробили все можливе для того, щоб допомогти маленькій Даніелі!
Дякуючи вашій допомозі, наразі у дівчинки є все необхідне на перший час, триває детальне обстеження. Потім довготривале лікування. Мама зі сльозами дякує за найменшу допомогу та рада будь-якій підтримці.
Далі інформуватимемо про стан дівчинки.