Хотіли сьогодні написати про любов…
Але справжня ЛЮБОВ живе у кожному доброму серці, наші дорогі благодійники, адже тільки завдяки кожному з вас маленька Настуня поїхала здоровою та щасливою додому!
З самого народження ми з вами підтримували сонечко всім необхідним на складну операцію та лікування, і саме тому зараз маємо такі чудові результати!
З радістю передаємо вітання та слова вдячності від родини та Настуні. Ось такі у нас вийшли прекрасні "валентинки"!