Гарних новин багато не буває.
Розпочали день з приємного — проводжали додому крихітку Веронічку, яку підтримували разом з вами з першого дня життя.
Дівчинка пережила складну операцію, яку нам вдалося разом повністю оплатити, і зараз вона вже в дорозі до найрідніших людей. З радістю передали всі ваші гостинці та необхідні речі для лялечки.
Особлива подяка нашим феям, які відгукнулися на прохання про необхідний кокон та передали ще багато корисних подарунків.
Знаємо, що всі добрі справи повертаються сторицею. У Веронічки обов’язково все буде добре!