Друзі, у нас чудова новина!
Богданчик, якому ми всі разом допомагали, передає вам привіт після пройденої реабілітації.
Ще зовсім недавно новонародженому хлопчику робили термінове оперативне втручання на головному мозку. Завдяки вам вдалося забезпечити все необхідне для операції – і він впорався!
Богданчик разом із мамою проходив реабілітацію в НДСЛ "Охматдит". Ми щиро раді бачити, як маленький герой робить свої перші кроки до повного одужання.
Дякуємо платформі dobro.ua за підтримку у такий важливий момент.
Дякуємо кожному, хто донатив, допомагав і був поруч із цією родиною.
Ви подарували шанс на життя, ви подарували майбутнє.
Разом ми велике серце, яке б’ється заради дітей.
Побажаємо Богданчику якнайшвидшого одужання!