Весняне тепло наші найменші підопічні зустрінуть у зручних для них дитячих візочках!
Завдяки вашій підтримці передали сьогодні коляски Богданчику, Михайлику, Кірочці та до Чернігівського центру матері та дитини (там саме чекають на поповнення).
Дітки приїхали на консультацію лікарів до Києва, а завдяки нашій спільній добрій справі малюки поїхали з подарунками!
P.S. Ми ще в дорозі з Чернігова, але маємо приємну місію – забрати новий візочок, надісланий вами для крихітки, яка готується до виписки з пологового будинку.