Друзі! Ділимося з вами своїми емоціями. Вони просто нереальні! І вони завдяки кожному благодійнику з вас! Разом ми зробили велику справу.
Вчора весь день провели вітаючи наших маленьких друзів-пацієнтів з Днем захисту дітей. Цього сонячного дня, на жаль, не всі дітки можуть бігати та бавитися. Ми намагалися подарувати трішки позитиву і малюкам, і їх мамам солодкими та корисними подарунками.
Ми з вами зробили велику справу! Радість крізь сльози. Спасибі вам.