Сьогодні традиційно відвідали наших друзів у Фастівському центрі матері і дитини!
Хочемо поділитися особливими емоціями та переживаннями! Ми передали ваші гостинці, іграшки та смаколики для мам і діток. Вони надзвичайно вдячні за кожну річ, яка вже приносить їм користь!
Також мали можливість відвідати багатодітну сім’ю, мама з якої раніше перебувала у Центрі матері та дитини.
Ми передали діткам усе необхідне: теплий одяг та взуття, іграшки й книжечки, продукти та солодощі!
Дякуємо за можливість підтримувати такі сім’ї! Адже дітки – справжні розумнички: вони гарно вчаться, бігають, граються, мають повноцінне дитинство. Але найголовніше – вони поруч із мамою!
Подяка кожному доброму серцю за посмішку в дитячих очах!