Що не кажіть, а найбільше радієш, коли бачиш у дитячих очах щастя!
З радістю вітали наших маленьких іменинників у Центрі матері та дитини у Фастові. Відразу потрійне свято відмітили! Тимур, Еля та Міланка – наші найкращі малята-іменинники!
З дівчатками знайомі з самого народження, пам'ятаємо, як кульками та подарунками виписували красунь із пологового будинку. Час летить, малюки ростуть, а ми тільки радіємо їхнім успіхам!
Дякуємо всім вам за можливість підтримувати мам із дітками та за всі подарунки й солодкі гостинці для іменинників!
З Днем народження, наші любі!