Чому про добро іноді потрібно говорити вголос
28.04.2026
Багато років засновниця БО "Мама і немовля" Алла Василівна жила з переконанням, що благодійність має бути тихою. Що добро треба робити без зайвих слів, просто робити свою справу.
Вона досі вірить у цінність тихої допомоги. Але з часом зрозуміла: коли говорити про добро, яке твориться разом – благодійниками, партнерами, лікарями – це допомагає примножувати його.
Бо кожна розказана історія – це можливість знайти тих, хто готовий долучитися, і врятувати ще одне дитяче життя.
Цієї неділі Алла Василівна виступила на Всеукраїнському форумі жіночого лідерства «YouSuperwoman» – поділилась історіями дітей, яких вдалося вчасно евакуювати, прооперувати, реабілітувати, повернути до повноцінного життя.
Фонд щиро вдячний аудиторії за відкриті серця та увагу. Алла Василівна – кожній жінці, яка підійшла поспілкуватись після виступу особисто. Вона давно переконалася: на її шляху завжди трапляються небайдужі люди.
Саме завдяки їм вдається робити, здавалося б, неможливе – разом творити дива для дітей, даючи їм шанс на здорове та щасливе майбутнє.
хочу допомогти
Банківський рахунок
Якщо ви плануєте благодійний внесок від імені юридичної особи та бажаєте поспілкуватись з командою партнерств, звʼяжіться з нами за допомогою email - mama.i.nemovlya@gmail.com. Ми надамо Вам відповідь найближчим часом.
For dollars, euros, hryvnas
IBAN/Account Number
SWIFT code
Bank
Криптовалюта
USDT TRC-20
ETH, erc-20