Щасливі вітати з теплим родинним святом Пасхи.
Хочемо побажати дуже простого, але такого потрібного: сил та натхнення, тепла та світла, безтривожних у всіх сенсах днів кожному з нас!
Вірмо у дива та далі працюймо заради спільної перемоги!
А символом боротьби нехай стане наш підопічний Ванічка, який народився з важким діагнозом Спина Біфіда, і завдяки вашій підтримці переміг хворобу